www.Novitus-One.pl
Kasa fiskalna Novitus One Online Kasa fiskalna Novitus One Online Kasa fiskalna Novitus One Online

Kasa fiskalna Novitus One Online

Oto innowacyjne rozwiązanie technologiczne od Novitus, które łączy w sobie funkcjonalność kasy fisklanej oraz smartfona. One Online wyposażono w 5-calowy, pokryty hartowaną szybą panel dotykowy, różnego typu interfejsy komunikacyjne, przyjazny mechanizm termiczny czy wydajny, wymienny akumulator. Urządzenie zaoferuje Ci też wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, współpracę z terminalami płatniczymi oraz dostęp do aplikacji NoviCloud. Co więcej, ta poręczna technologia występuje w 5 wariantach kolorystycznych i umożliwia rozszerzenie podstawowych interfejsów o Wi-Fi, Bluetooth bądź modem 3G. Postaw na kasę fiskalną Novitus One Online w konfiguracji, która odpowie na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa!

Zgodna z kryteriami systemu fiskalizacji online

Novitus One Online to nowoczesne urządzenie rejestrujące, które spełnia wymogi systemu online. Ten model już w standardzie może współpracować z terminalami płatniczymi oraz przesyłać informacje do Centralnego Repozytorium Kas. Dodatkowo, One Online da się wzbogacić o dodatkowe interfejsy komunikacyjne. W wersji podstawowej kasa łączy się z CRK poprzez port sieciowy Ethernet, zaś w rozszerzonej - także przy użyciu modułu Wi-Fi albo modemu GSM.

Panel dotykowy jak w smartfonie

Kasa rejestrująca Novitus przypomina smartfon nie tylko za sprawą kompaktowej obudowy. Urządzenie posiada przede wszystkim 5-calowy ekran dotykowy, który wyświetla wszystkie treści w rozdzielczości 720 x 1 280 pikseli. Dzięki temu obsługa kasy fiskalnej One Online jest bardzo zbliżona do korzystania ze smartfona. Ponadto, ekran urządzenia pokryto hartowaną szybką, która jest odporna na zarysowania. W kasie fiskalnej od Novitus zastosowano także wyrazisty czytelny wyświetlacz nabywcy, zapewniający klientom dostęp do informacji na temat przebiegu konkretnej transakcji.

System Android i praktyczne oprogramowanie

One Online to nowoczesna kasa, która pracuje w oparciu o doskonale znany system operacyjny Android. Błyskawicznie odnajdziesz się więc w funkcjonalności tego urządzenia. Zyskasz także dostęp do przydatnych aplikacji, m.in. poczty elektronicznej, przeglądarki internetowej, kalendarza i kalkulatora. Poza tym, Novitus One Online umożliwi Ci skonfigurowanie do 6 paneli przycisków na ekranie - wraz ze wskazanym zakresem wyświetlanych funkcji bądź produktów oraz zdefiniowaną wcześniej kolorystyką interfejsu użytkownika.

Aplikacja chmurowa dla Twojej firm!

Składając zamówienie na tę kasę, zyskasz dostęp do zaawansowanej infrastruktury informatycznej. One Online gwarantuje bowiem używanie aplikacji chmurowej NoviCloud, która działa za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Wspomniane oprogramowanie służy nie tylko do archiwizowania bazy danych urządzenia. NoviCloud umożliwia też zdalne zarządzanie One Online, kontrolowanie magazynów czy przygotowywanie raportów i analiz na temat sprzedaży. Zainwestuj w innowacyjne rozwiązanie technologiczne od Novitus!

Jednoznaczna identyfikacja nieograniczonej liczby pozycji PLU

Kasa One Online oferuje niezwykle wszechstronne zarządzanie asortymentem. W przypadku tego urządzenia do Twojej dyspozycji będzie nieograniczona pojemność bazy produktów lub usług (PLU). Co więcej, kasa fiskalna Novitus pozwala na zdefiniowanie dowolnej liczby grup towarowych, rabatów i narzutów czy sprzedawców (wraz z uprawnieniami). Żadnym wyzwaniem nie będzie również precyzyjne identyfikowanie produktów lub usług na paragonach fiskalnych. Model One Online od Novitus zagwarantuje, że w nazwach poszczególnych PLU znajdzie się maksymalnie 40 znaków.

Systemowa pod każdym względem!

Zależy Ci na wdrożeniu kasy rejestrującej, która radzi sobie w dużym systemie? One Online będzie świetnym wyborem! To urządzenie już w standardowym wariancie posiada zróżnicowane interfejsy komunikacyjne, w tym złącza RS-232, USB oraz Ethernet. Model One Online zapewnia więc współpracę z komputerem POS, skanerem kodów kreskowych, drukarką zamówień, wagą czy terminalem do kart płatniczych. Oprócz tego, przy zastosowaniu opcjonalnych modułów komunikacyjnych, np. Bluetooth, kasa fiskalna Novitus zapewni również bezprzewodowe połączenie z innymi ogniwami Twojego rozwiązania systemowego.

Bezpieczeństwo i komfort pracy z pamięcią chronioną

Novitus One Online pod wieloma względami zautomatyzuje wykonywanie zadań w Twoim przedsiębiorstwie. Tę kasę fiskalną wyposażono m.in. we wbudowaną pamięć chronioną, która zapisuje dane dotyczące rejestrowanego obrotu, w tym kopię wydawanych paragonów. Urządzenie nie wymaga więc przechowywania wspomnianej dokumentacji na rolkach papieru. Oprócz tego, model One Online gwarantuje łatwy dostęp do przechowywanych informacji czy błyskawiczny wydruk kopii konkretnego dowodu sprzedaży, np. w celu sprawdzenia zarejestrowanej sprzedaży. Postaw na komfort pracy - z kasą Novitus to proste!

Szybko wystawi paragony, faktury czy dokumenty niefiskalne

Dzięki tej kasie rejestrującej będziesz mógł wystawiać nie tylko paragony fiskalne dla klientów indywidualnych, ale też szereg innego rodzaju wydruków, np. faktury czy dokumenty niefiskalne. Model One Online posiada bowiem wydajny, prosty w obsłudze i wyjątkowo funkcjonalny mechanizm termiczny. W rezultacie, instalacja rolki w urządzeniu zajmuje dosłownie moment, a gdy zajdzie taka potrzeba - kasa wydrukuje np. paragon fiskalny zawierający NIP nabywcy, który skorzystał z usług Twojej firmy.

5 wersji kolorystycznych - Ty wybierasz!

One Online od Novitus dostosujesz do swoich potrzeb nawet pod względem wyglądu. Kasa jest dostępna w 5 wersjach: białej, czarnej, czarno-białej, biało szarej lub czarno-pomarańczowej. Oprócz tego, obudowa urządzenia odznacza się zarówno szczelnością i odpornością na intensywną eksploatację, jak i niewielkimi gabarytami. Wymiary modelu marki Novitus wynoszą tylko 92 x 207 x 51 mm (szerokość, głębokość, wysokość). Oto wielofunkcyjna, atrakcyjna wizualnie i równocześnie wygodna w obsłudze technologia dla handlu i usług. Oto kasa One online!

Działa także na zasilaniu akumulatorowym

Ta kasa Novitus jest gotowa zarówno na niespodziewane przerwy w dostawie energii, jak i po prostu na wyzwania towarzyszące często obsłudze nabywców w trybie mobilnym. One Online posiada wytrzymały akumulator, który gwarantuje kontynuowanie pracy w sytuacji, gdy nie ma dostępu do zasilania zewnętrznego. Bateria kasy, przy całkowitym naładowaniu, pozwoli na wydrukowanie nawet do 1 000 paragonów fiskalnych. Nie tylko przyjazna w obsłudze i wielofunkcyjna, ale także pełna mocy - taka jest One Online od Novitus!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus One!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab Jota Online

Kasa fiskalna
Elzab Jota Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij